Nhl Jerseys Attach More Importance In People s Life
Kobe Bryant With His Unique Nba Jerseys
10 Points To Consider For Planning An Nfl Draft Party
Create Your Own Custom Football Jerseys
Sports Briefs Feeling Supersonic
Display Team Pride And Team Smarts With Paintball Jerseys

Mlb Jerseys - What To Look When Ever Selecting A Jersey For You
Popular Associated With Basketball Mlb Jerseys
Sports Party Ideas - Have A Ball This Particular Particular Party Theme
Support Your Team With Mlb Dog Apparel And Accessories
Nfl To Purchase Refunds If Games Canceled By Labor Dispute
Güncel Burs Haberleri
Anasayfa » Aktif Burslar » Selçuklu Holding 2017-2018 Burs Başvurusu Başladı!

Selçuklu Holding 2017-2018 Burs Başvurusu Başladı!

Mustafa Öncel Eğitim Kültür Araştırma ve Yardımlaşma Vakfı;  gayretkeş, kabiliyetli, başarılı ancak parasal desteğe ihtiyacı olan üniversite  talebelerine karşılıksız burs vermektedir. Burs müracaatında bulunacak talebelerin ahlaki, ulusal ve kültürel değerleri önem vermesi arzular. Burs müracaatında bulunmuş her bir talebeden de iş hayatına atıldığında bu türlü imkanları sağlaması ümit edilir.

Müracaat İle ilgili Genel Bilgi :

 • Burslara müracaat Eylül – Ekim 2017 tarihleri arasıdır.
 • Lisans programlarının 2,3,4,5 ve 6. sınıflarına burs verilecektir. Üniversiteye yeni kayıt yaptırmış 1. sınıf talebeleri burs olanağından istifade edemeyecektir.
 • Mustafa Öncel Eğitim Kültür Araştırma ve Yardımlaşma Vakfı Burs Formu  internet sitemizden doldurulup, printer çıktısı alınarak, ek istenilen vesikalarla beraber aps veya kargo yoluyla aşağıda yer alan adrese eriştirilecektir. (Formu belirlenen tarihlerde eriştirmeyen talebe müracaatı kabul edilmeyecektir. )

Burs Talebinde Bulunacak Talebelerde Aranan Genel Şartlar:

 • Türkiye Cumhuriyeti yurttaşı olmak,
 • Mal varlığı ve gelir vaziyetine göre parasal desteğe ihtiyacı olmak,
 • Lisans programlarının 2,3,4,5 ve 6. sınıflarında okumak, ( Üniversiteye yeni kayıt yaptırmış 1. sınıf talebeleri burs olanağından istifade edemeyecektir.)
 • Başarılı olmak ( Ara sınıflar için: Başarısız dersi olmamak veya genel muvaffakiyet vasatisi 4.00 üzerinden en az  3.00 (100 üzerinden not verilen üniversitelerde en az 80) olup bir üst sınıfa geçiş hakkı kazanmış olmak,
 • Üniversitelerin 4 senelik Lisans Programı ve Yüksek Lisans öğrencisi olmak,
 • Rastgele bir müessese veyahut kuruluştan burs almıyor olmak  (KYK bursu hariç),
 • Orta Doğu Teknik Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi öğrencisi olmak,
 • Üniversitelerin Tıp, Hukuk, Eczacılık, Mimarlık, İşletme, Diş Hekimliği, Grafik Tasarım, Mühendislik ( İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Elektrik- Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Metalurji- Malzeme Mühendisliği, Biyomühendislik ve alakalı alt dalları) bölümlerinde okuyor olmak.

Müracaat adresi:

Mustafa Öncel Kültür, Araştırma ve Yardımlaşma Vakfı
Akpınar Mah. Kanuni Cad. No: 6, 34885, Sancaktepe / İSTANBUL
Tel: 0216 419 67 62

 • Belirtilen burs kriterlerine uymayan talebelerin form doldurmasının geçerliliği yoktur.
 • İlave edecek vesikaların eksik olması, suallerin boş bırakılması, net ve açık bir dille cevap verilmemesi, imza atmaması elenme nedenidir.
 • Bursiyerler ile yazışmalar ve ilanlar ekseriyetle e-posta adresinden yapılacağı için e-posta adresi  zaruridir. Başvuruda bulunan, başvuru sonrasında e-posta adresini sık sık izlemeli, deklarasyonlardan haberdar olmalıdır.
 • Her sene burs başvuru döneminde evraklarını göndererek kaydını yenilemek bursiyerlerin sorumluluğundadır. Bursa konusunda her türlü bilgi talebeye e-posta yoluyla eriştirilir. Bu yüzden verilen bilginin doğruluğu ve aktüelliği büyük ehemmiyet taşımaktadır.

Türkçe makale özgünleştirme e-burs.net tarafından yapılmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

KYK öğrencilere toplu ödeme yapacak mı?

KYK burs/kredisi alma isteyen talebelerin en sık sorduğu suallerden bir tanesi. Ekim ayının ilk haftası müracaatları ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir