Sports Themed Bedrooms - Football Bedroom Design Idea For Boys
Where In Order To Locate Discount Sports Gear
Find Cheap Nhl Jerseys Online

Having Cheap Jerseys A Beneficial Rest With Memory Foam Mattress

Baseball Players Need Infield Grounder Exercises
Where Find Wholesale Urban Heat-Transfer Clothing
The Perfect Gift At A Sports Activities Fanatic


Güncel Burs Haberleri
Anasayfa » Burs Başvurusu » Pamukkale Belediyesi’nden 2000 Öğrenciye Burs!

Pamukkale Belediyesi’nden 2000 Öğrenciye Burs!

Pamukkale Belediyesi 2000 öğrenciye burs verecek. Ortaöğretim ve lisede okuyan öğrenciler burs başvurusu yapabilecek. Lise öğrencilerine 8 Ay boyunca 75 TL, ortaokul öğrencilerine ise 8 ay boyunca 55 TL’lik eğitim desteği verilecek. Pamukkale Belediyesi burs başvuru formu haberimizde.

Pamukkale Belediye Meclisi aldığı kararla 2000 öğrenciye eğitim yardımı yapacak. Geçtiğimiz yılda da Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’nin girişimleriyle birçok öğrenci burs almıştı. 2016 2017 öğretim yılında da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi lise ve ortaokul öğrencilerine 8 ay boyunca yardım yapılacak. Başvurular 9 Eylül’de son bulacak. İşte Pamukkale Belediyesi burs başvuru formu…

Pamukkale Belediyesi, her yıl olduğu gibi 2016-2017 eğitim öğretim yılında da ilçede ihtiyaç sahibi ailelerin ortaokul ve lisede okuyan çocuklarına eğitim yardımı yapacak. Geçtiğimiz yıl 1600 öğrenciye 880 bin lira eğitim yardımı yapılırken bu yıl ise, 2000 öğrenciye toplamda 1 milyon 136 bin lira eğitim yardımı verilecek. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, yardımları her yıl daha da artırarak çocukların eğitimlerine katkı sunmaya, destek olmaya devam ettiklerini söyledi. Başvurular 15 Ağustos- 9 Eylül tarihleri arasında www.pamukkale.bel.tr adresinden internet üzerinden yapılacak.

BURS BAŞVURU ŞARTLARI

1- Öğrencinin Pamukkale Belediyesi sınırları içerisindeki mahallelerden birinde oturuyor olması,

2- Ortaöğretim ve Lise öğrencisi olmak,

3- Ailenin Ekonomik durumu zayıf olmak,

4- Okulunda başarılı olmak,

5- T.C vatandaşı olmak,

6- Kamu haklarından yasak almamak,

7- Sınıfta kalmamış, sınıf tekrarı yapmamış olmak,

8- Devam ettiği okuldan disiplin cezası almamış olmak,

PAMUKALE BELEDİYESİ’NDEN BURS BAŞVURU DUYURUSU

Eğitime sınırsız desteğiyle öne çıkan Pamukkale Belediyesi, her yıl olduğu gibi 2016-2017 eğitim-öğretim yılında da ilçede ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına verdiği eğitim desteğine devam ediyor. Geçtiğimiz eğitim-öğretim yılında Pamukkale Belediyesi, 500 ortaokul öğrencisine 8 ay boyunca aylık 55 lira, 1100 lise öğrencisine ise yine 8 ay boyunca aylık 75 lira eğitim desteği yaparak toplamda 1600 öğrenciye 880 bin lira eğitim desteği vermişti. Konuyla ilgili 2016-2017 eğitim öğretim yılında ilçede ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına yönelik yapılacak yardımlar Pamukkale Belediye Meclisi’nin Ağustos ayı Oturumunda ele alınarak karara bağlandı.

BURS BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN

Pamukkale Belediye Meclisi’nde hem sayı hem de destek rakamı artırılarak 2016-2017 eğitim-öğretim yılı için ortaokul ve lisede okuyan çocuğu bulunan ihtiyaç sahibi ailelere eğitim desteği yapılmasına oy birliği ile karar verildi. Buna göre önümüzdeki eğitim öğretim yılında 900 ortaokul öğrencisine 8 ay boyunca aylık 60 lira, 1100 lise öğrencisine ise yine 8 ay boyunca aylık 80 lira eğitim desteği yapılacak. Toplamda 2000 öğrenciye 1 milyon 136 bin lira eğitim desteği verilecek. Başvurular 15 Ağustos- 9 Eylül tarihleri arasında www.pamukkale.bel.tr adresinden internet üzerinden yapılacak.

“ÖĞRENCİLERİMİZE DESTEĞİMİZ ARTARAK DEVAM EDİYOR”

Pamukkale İlçesi’nde eğitimin kalitesini artırmak ve ihtiyaç sahibi öğrencilerin eğitim hayatlarına destek olmak için adeta seferber olduklarını aktaran Başkan Gürlesin, “Eğitimi çok önemsiyoruz. Geleceğimiz olan çocukların en iyi ortamlarda eğitim alarak, tam donanımlı yetişmelerine olanak sağlamak için belediye olarak bu çalışmamızla katkı sunuyoruz. İlçe sınırlarında bulunan 128 okulumuzun tamamına ulaşarak, ihtiyaçlarını gidermek için yoğun bir çalışma içindeyiz. Ciddi anlamda eğitime dev bir bütçe sunuyoruz. Okullarımızda fiziki ve donanım açısından eksikliklerinin yanında önemli bir çalışmamızda ihtiyaç sahibi ailelerimizin çocuklarına kurulduğumuz 2014’den bugüne ulaşarak eğitim desteği sunuyoruz. Pamukkale Belediye Meclisimizde yine çok önemli bir karara imza atarak bu çocuklarımıza desteğe devam kararı aldık. Hem de geçtiğimiz yıl 1600 olan sayıyı 2000’e çıkarıp, verdiğimiz maddi desteği de artırdık.

Dikkatinizi Çekebilir

KYK öğrencilere toplu ödeme yapacak mı?

KYK burs/kredisi alma isteyen talebelerin en sık sorduğu suallerden bir tanesi. Ekim ayının ilk haftası müracaatları ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir