5 Known Facts About Trendy Hip Hop Clothing
Song Titles With An Nfl Team In Them
Nhl Jerseys Attach More Importance In People s Life
Who Else Wants A 100 Free Nfl Jacket
Buffalo Bandits To Auction Game

5 Can t Miss Baseball Gifts For Kids
Sports Themed Bedrooms - Football Bedroom Design Idea For Boys
Do You Know Where Pay For Cheap Nfl Jerseys Online
Ideas For Party Theme - 4 Quick Party Themes
Double Dose Of Winter Sports
Güncel Burs Haberleri
Anasayfa » Aktif Burslar » Malatya Eğitim Bursu Platformu Burs Başvuruları Başladı!

Malatya Eğitim Bursu Platformu Burs Başvuruları Başladı!

Malatya Eğitim Bursu Platformu 2017 – 2018 Eğitim Öğretim senesi burs müracaatları 01 – 30 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. 01 Ekimden sonra müracaat eden talebelerimiz, 01-30 Eylül tarihleri arasında müracaat eden talebelerimizden sonra değerlendirmeye alınacaktır.

Malatya Eğitim Bursu Projesi’nden burs alabilmek için örgün eğitim veren bir üniversiteye kayıt yaptırmış olmak veyahut hali hazırda öğrenimini devam ettirmek gerekmektedir. Burs müracaat formunu doldurup, vicdani yükümlülük sözleşmesini de onayladıktan sonra bitirdiğiniz burs başvuru işleminden sonra sizin için “bursiyer aza” hesabı açılmaktadır. Her sene ekim ayının son gününe kadar burs başvuru formunu doldurmak ve her öğretim senesi başında bilgilerinizi aktüellemeniz burs verilmesi için ihtiyaç duyulan başvuruyu gerçekleştirmiş olmanız mananına gelmektedir.

MALATYA EĞİTİM BURSU belirli kriterlere göre saptayan puanlama asalına göre verilmektedir. Bu yüzden sisteme kayıt olurken verdiğiniz bilgilerin doğru olması gerekmektedir. Burs başvuru formunu doldurarak sisteme kayıt olduğunuzda isminize bir bursiyer hesabı açılmaktadır. Formda belirttiğiniz GSM numarası kullanıcı kodunuz olurken, cep telefonunuza gelen şifre ile tüm işlemleri izleyebilirsiniz. Bu sayede sistem yalnızca sizin kullanımınıza özel olmakta, saklılık ve güvenlik sağlamaktadır.

Saklılık ilkesi
MALATYA EĞİTİM BURSU İDARESİ sisteme dahil olan bursiyerler ile burs verenlerin bilgilerini saklı tutmaktadır. Ancak MALATYA EĞİTİM BURSU İDARESİ’nin gerek gördüğü ve belirlediği kaideler çerçevesinde bilgiler kısmen taraflarla paylaşılabilir.

Burslar Ne Vakit Verilmeye Başlanacak?

İlk burs ödemelerine 2017 Kasım ayında başlanacak. Ele geçirilen bağışın gelen burs talebini karşılama oranına göre burs tahsisleri yapılacaktır. Bu tarihten önce başvuru yapanların bu tarihler arasında tekrar başvuru yapmaları gerekmektedir. Her yıl burs müracaatları için yeni kayıt alınacak ve bu müracaatlar içerisinden burs almaya hak kazananlar belirlenecektir.

İstenen Belgeler İle ilgili

İstenen belgeler; yanlızca burs almaya hak kazanan talebelerden isteyecektir.

Teferruatlı Bilgi: http://www.malatya”egitimbursu.com

Burs Müracaat Formu: http://www.malatyaegitimbursu.com/tr/burs-almak-istiyorum/index.php

Türkçe makale özgünleştirme e-burs.net tarafından yapılmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

KYK öğrencilere toplu ödeme yapacak mı?

KYK burs/kredisi alma isteyen talebelerin en sık sorduğu suallerden bir tanesi. Ekim ayının ilk haftası müracaatları ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir