Some Eco-Friendly Choose Nice Soccer Jerseys
Nfl Replica Jerseys - Way Of Showing Support
American Football Game Crazy All In The World
Do s Don ts When Attending A Cleveland Cavaliers Home Game
Steelers Jerseys - For That Steelers Fans
Why Wear Personalized Ncaa Football Jacket
How Sustain Your Valuable Football Cards Collection
Examining Convenient Systems For Affordable Nfl Jerseys
Sports Themed Bedrooms - Football Bedroom Design Idea For Boys
Good Personal Choice Of Football Kits
Create Own Personal Custom Football Jerseys
Choose Cincinnati Bengals Jerseys To Show Your Support
Nfl Gifts - A Fabulous Gifting Idea For Nfl Fans
Güncel Burs Haberleri
Anasayfa » Aktif Burslar » Konya İlahiyat Derneği 2016-2017 Burs Başvurusu Başladı!

Konya İlahiyat Derneği 2016-2017 Burs Başvurusu Başladı!

Konya İlahiyat Derneği, Necmettin Erbakan Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde öğrenim gören ihtiyaç sahibi talebeler için burs müracaatlarını başlattı.

Ayrıntılar1. Konya İlahiyat Derneği tarafından verilen burslardan yalnızca N.E.Ü. İlahiyat Fakültesi talebeleri yararlanabilir.

2. Burs müracaatları 24 Ekim-10 Kasım 2016 tarihleri arasında sadece internet üzerinden yapılacaktır.

3. İhtiyacı olan talebelerimiz için tahsis etmiş olduğumuz bu burslar hayırseverlerden toplanan bağış ve zekatlardan verilmektedir. Müracaat yaparken bu hususları dikkate almanızı ve formu doldururken eksik veyahut gerçek dışı beyanda bulunmamanızı ehemmiyetle rica ederiz. Gerçek dışı beyanda bulunduğu belirleyen talebelerin müracaatları geçersiz sayılacaktır.

4. İhtiyaç duyulan görüldüğü takdirde Konya İlahiyat Derneği idaresi gelir ve giderlerinize konusunda bilgilerinizi, kontrol emeliyle belgelendirmenizi isteyebilecektir.

5. Vermiş olduğunuz bilgiler, yalnızca burs komisyonu tarafından görülecek ve üçüncü şahıslarla netlikle paylaşılmayacaktır.

6. Şahsınıza ait ve sizin tarafınızdan yapılmayan bir müracaat olması vaziyetinde dernek idaresiyle bilgi@konyailahiyatdernegi.org.tr adresinden iletişime geçiniz.

7. Müracaat neticeleri web sayfamızdan duyuru edilecektir. Burs hakkı kazanan talebelerimizin 02.12.2016 tarihine kadar Ziraat Katılım Bankası Mevlana Şubesi’nden bir hesap açtırıp bu hesaplarına ait IBAN numaralarını yeniden sitemiz üzerinden bize bildirmeleri gerekmektedir.

8. Duyuru edilen tarihler içerisinde müracaat yapmayanlara tekrar müracaat hakkı tanınmayacaktır ve burs hakkı kazandığı halde 02.12.2016 tarihine kadar hesap açtırıp IBAN numaralarını bildirmeyen talebelerimizin müracaatları iptal edilecektir.

Son Müracaat Tarihi: 10 Kasım 2016

Müracaat için Tıklayınız!

Dikkatinizi Çekebilir

KYK öğrencilere toplu ödeme yapacak mı?

KYK burs/kredisi alma isteyen talebelerin en sık sorduğu suallerden bir tanesi. Ekim ayının ilk haftası müracaatları ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir