Phoenix Suns Make Symbolic Statement With New Jerseys In Opposition To Immigration Law
Having Cheap Jerseys A Top Notch Rest With Memory Foam Mattress
Suggestions With Regard To The Football Fan To Decorate Football-Themed Room
Saint Charles County Amateur Sports Hall Of Fame
New World Cup Jerseys 2011
New Nike Nfl Jerseys A Hoax
Sports Gifts For Teenage Girls
Who Is Your New Nfl Team
Dallas Mavericks Take Game 2 93
Wholesale Hockey Jerseys Take You Brand-New Feeling
2010 Baseball All Star Game Fan Review
Choosing Issue Equipment And Apparel For Your Targeted Football Team
Sports Team Shower Curtains
Feel The Excitement Of Includes Sports Programming
Information About Nba Jerseys Numbers
Güncel Burs Haberleri
Anasayfa » Vakıf Bursları » Hacılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Burs Başvurusu Başladı!

Hacılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Burs Başvurusu Başladı!

Hacılar endüstrici ve iş adamları tarafından kurularak faaliyete geçirilen Hacılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini eğitime verdiği destek artarak devam ediyor.

Hacılarda faaliyet gösteren derneğin, kuruluş  emelleri içerisinde bulunan eğitime destek programı çerçevesinde hali hazırda 1200 talebeye eğitim bursu verilmekte. Dernek başkanı H. Hüseyin Gürdoğan yaptığı izahta. Derneğimiz  ihtiyaç sahiplerine gıda ve nakdi yardımlarda bulunmakta, lakin  en ehemmiyetli faaliyetlerinin eğitime destek istikametinde olduğunu belirterek Hacılar’da  bulun okullarımızın ihtiyaçlarına karşılamalarına yardımcı olduklarını ve eğitim desteğine ayrı bir bütçe ayırarak  hali hazırda 1200 talebeye eğitim yardımında bulunduklarını 4 senelik üniversite kazanan talebelere burs vermeye devam edeceklerini belirtti. Gürdoğan, derneğe burs için müracaat edeceklerin Hacılar nüfusuna kayıtlı olmaları, şehir içi ve şehir dışında 4 senelik üniversitelere yerleşmiş olmaları gerektiğini belirterek 2 senelik lisans eğitimi alacaklara burs vermeyeceklerini, ayrı olarak tam burslu olarak özel ve devlet üniversitelerini kazananlara dernek tarafından burs verileceğini fakat yarı bursu üniversiteye kayıt yaptıranların burslardan istifade etme olanaklarının olmadığını belirterek Hacılarda derneğin faaliyetlerini devam ettirmesi için yardımcı olan bütün endüstrici ve iş adamlarına teşekkür etti. Gürdoğan burs için baş vuracak olan talebelerin Hacılar yeni semtte bulunan dernek binasına aşağıda yazılan vesikalarla baş vurmaları gerekmekte.

Burstan 4 senelik üniversitede okuyan, Hacılarlı talebeler yararlanabilecektir. Müracaat formu ve ihtiyaç duyulan vesikaların bilgisi vakfın Hacılar Emniyet Müdürlüğü yanındaki merkezinden ele geçirilebilir.

Son Müracaat 8 Eylül 2017’dür.

Yeni Semti, Çavuşoğlu Sk. No:3, 38210 Hacılar/Kayseri

Türkçe makale özgünleştirme e-burs.net tarafından yapılmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

KYK öğrencilere toplu ödeme yapacak mı?

KYK burs/kredisi alma isteyen talebelerin en sık sorduğu suallerden bir tanesi. Ekim ayının ilk haftası müracaatları ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir