Steelers Jerseys - For The Steelers Fans
Touchdown Football Party
Free Nfl Jerseys - Fact Or Fantasy
Find Cheap Nhl Jerseys Online
The 5 Most Popular Nba Jerseys Of All Time
Sports Briefs Feeling Supersonic

Kid s Room Decorating Ideas - Design Ideas For Sports Wall Stickers
American Football Game Crazy All Your World
Nfl Gifts - A Suitable Gifting Idea For Nfl Fans
Oregon Ducks Jerseys - Perfect For Ducks Fans
Green Bay Packers Jerseys For All The Fans
Nfl Gifts - A Fabulous Gifting Idea For Nfl Fans

Whats Happened In Mlb On Held
Collecting Signed Jerseys Is A Fun Hobby But Think Twice For Fakes
Buffalo Bandits To Auction Game
Popular Forms Of Basketball Jerseys

Tcu Baseball Closes 2009 Home Schedule With Series Against Utah This Weekend
Güncel Burs Haberleri
Anasayfa » Aktif Burslar » GÜSİAD 2016-2017 Burs Başvuru Sonuçları Açıklandı!

GÜSİAD 2016-2017 Burs Başvuru Sonuçları Açıklandı!

Gümüşhane Endüstrici ve İşadamları Derneği (GÜSİAD) tarafından 2016–2017 eğitim-öğretim döneminde verilecek burs neticeleri izah etti.

GÜSİAD Genel Başkanı Prof. Dr. Kenan Aydın, Muammer Beyaz, Yüksel Yalçın, Yaşar Topçuoğlu, Süleyman Aydın ve Tahsin Söğüt’den oluşan GÜSİAD Burs Komisyonu 29 Aralık 2016 tarihinde burs müracaatlarını değerlendirdi. Değerlendirme neticeninde önceden de izah ettiği üzere ilk olarak talebelerin muvaffakiyet vaziyetleri asal alındı.

Yapılan değerlendirme neticeninde müracaatta bulunan talebelerden istenilen başarıyı (3.00-4.00) sağlayanlardan 148 talebeye burs verilmesine, babası vefat etmiş olan 92 talebeye başarı vaziyetlerine bakılmaksızın burs verilmesine, Tıp Fakültelerinde okuyan talebelerin gerek değerlendirme sistemleri gerekse de öğrenim fiyatlarının daha yüksek olacakları hususu dikkate alınarak yukarıda belirtilen performans dikkate alınmaksızın 25 talebeye de ayrı olarak burs verilmesine, böylelikle toplamda 265 talebeye burs sağlanmasına karar verildi.

S .NO
                 İSİMİ SOYADI
          ÜNİVERSİTE
                  BÖLÜM

1
ÇAĞLA AYDIN
BÜLENT ECEVİT ÜNİV.
TIP FAKÜLTESİ

2
BAHADIR KARAKOÇ
ISTANBUL ÜNİ.
TIP FAKÜLTESİ

3
MUHAMMET SEYİD MACİT
YILDIRIM BEYAZIT ÜNİV.
TIP FAKÜLTESİ

4
YAVUZ SELİM SEBİK
EGE ÜNİV.
TIP FAKÜLTESİ

5
ÖZÜM YÜCEL
İSTANBUL ÜNİV.
TIP FAKÜLTESİ

6
EBRU BAYRAM
CUMHURİYET UNİ
TIP FAKÜLTESİ

7
SİBEL BAYAN
19 MAYIS ÜNİ.
KİMYA MÜH.

8
MERVE YAZICI
CUMHURİYET UNİ
KİMYA MÜH.

9
BEYTULLAH GÜVENDİ
BÜLENT ECEVİT ÜNİV.
MADEN MÜH.

10
MEHMET ANIL ÇEPE
KTÜ
MADEN MÜH.

11
AHMET ÇAKIR
ULUDAĞ UNİ.
MAKİNA MÜH

12
İBRAHİM YAZICI
SÜLEYMAN DEMİREL UNI.
İNŞAAT MÜH.

13
SÜLEYMAN YILDIRIM
KTÜ
İNŞAAT MÜH.

14
OĞUZHAN TURHAN
KOCAELİ ÜNİV.
İNŞAAT MÜH.

15
SUAT COŞKUN
SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ.
İNŞAAT MÜH.

16
İSMAİL MALLI
GAZİ ÜNİV.
ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.

17
MEHMET TOSUN
SAKARYA ÜNİ.
ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.

18
OĞUZ KAAN CELİK
KARABÜK ÜNİ.
ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.

19
EMRE TUNÇ
SAKARYA ÜNİ.
ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.

20
FARUK AYDIN
ON DOKUZ MAYIS ÜNİV.
BİLGİSAYAR MÜH.

21
MERVE ÖZDEMİR
İSTANBUL TEKNİK ÜNİV.
ETRAF MÜH.

22
ÖMER BİLGİN
ONDOKUZ MAYIS ÜNİV.
DİŞ HEKİMİĞİ

23
MERVE ERMİŞ
İSTANBUL YENİ ASIR ÜNİ
DİŞ HEKİMİĞİ

24
RUMEYSA MACİT
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
DİŞ HEKİMLİĞİ

25
HAZAR TANIŞ
ATATÜRK ÜNİV.
HUKUK

26
GÖZDENUR AYDIN
19 MAYIS ÜNİ.
DUYMA ENGELLİLER ÖĞR.

27
FATMA KÜÇÜK
ATATÜRK ÜNİ.
MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ

28
ABDULLAH CANGUL
MARMARA ÜNİV.
MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ

29
EDANUR DOGAN
ATATÜRK ÜNİ.
OKUL ÖNCESİ ÖĞR.

30
MUZAFFER CAN GAZİOĞLU
ATATÜRK ÜNİ.
KILAVUZLUK VE PSİKOLOJİK D.

31
EZGİ KUKU
GİRESUN ÜNİ.
KILAVUZLUK VE PSİKOLOJİK D.

32
BEKİR ÇAKIR
ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİV.
TÜRK DİLİ EDEBİYATI

33
SERAP YAĞIZ
ATATÜRK ÜNİ.
TÜRK DİLİ EDEBİYATI

34
ZEYNEP BAYRAM
YILDIRIM BEYAZIT ÜNİV.
TÜRK DİLİ EDEBİYATI

35
MERVE KORMAZ
ERZİNCAN ÜNİV.
TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

36
NİHAL ÜÇEL
KASTAMONU ÜNİ.
TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

37
ALEYNA KÖKMEN
ÇANAKKALE ÜNİV
TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

38
ESMA TOZLU
GAZİ ÜNİV.
İKTİSAT

39
BURAK ÇAKIR
GÜMÜŞHANE ÜNİV.
İKTİSAT

40
SAMET GİRİFTİN
GİRESUN ÜNİN.
İKTİSAT

41
MERVE ÖZEL
ORHANGAZİ ÜNİ.
MALİYE

42
ESMA TUNÇ
ÇANAKKALE ÜNİV
KAMU İDARESİ

43
DİLARA GİZEM KÖMÜRCÜOGLU
AVRASYA ÜNİ.
KAMU İDARESİ

44
SULH ÖZET
YILDIRIM BEYAZIT ÜNİV.
İŞLETME

45
HAYRICAN DERMİR
ESENYURT ÜNİV.
İŞLETME

46
GÜLAYŞE GÜRBÜZ
ERZİNCAN ÜNİV.
İŞLETME

47
OGUZHAN ÇALIK
ABANT İZZET BAYSAL ÜNİV.
İŞLETME

48
EMRE KÖSE
PAMUKKALE ÜNİV.
İŞLETME

49
ELİFNUR YEGİN
KARABÜK ÜNİ.
İŞLETME

50
YAŞAR ATEŞ
ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİV.
SOSYOLOJİ

51
SERHAR BAYRAM
GÜMÜŞHANE ÜNİV.
BEDEN EGİTİMİ

52
ELİF DORUK
İST MEDİPOL ÜNİ
BESLENME DİYETETİK

53
OGUZ ANIL GÜNAL
BALIKESİR ÜNİ.
ETRAF MÜH.

54
EMİNE UTKU
ATATÜRK ÜNİV.
DİN KÜL.VE AHLAK

55
YAVUZ MERAL
BÜLENT ECEVİT ÜNİV.
DİN KÜLTÜRÜ VEAHLAK BİL.

56
HAFİZE YİĞİT
MARMARA ÜNİV.
BESLENME VE DİYETİSYENLİK

57
SULTAN ZENGİN
AMASYA ÜNİV.
KILAVUZLUK VE PSİKOLOJİK D.

58
AHMET ÜÇÜNCÜ
AMASYA ÜNİV.
ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.

59
FEYZULLAH ÇAKIR
ERZİNCAN ÜNİV.
FEN BİLGİSİ ÖĞR.

60
AZİZ ÇETİN
GAZİOSMANPAŞA ÜNİV
FEN EDEBİYAT

61
ZEYNEP CANGÜL
MARMARA ÜNİV.
FEN EDEBİYAT

62
NİHAL DORUK
İST MEDİPOL ÜNİ
FİZYOTERAPİ

63
ESMA SARI
MERSİN ÜNİ.
GÜZEL SANATLAR

64
HAMZA KALKAN
FIRAT ÜNİNERSİTESİ
HALKLA İLİŞKİLER

65
SEMA ASLAN
KARADENİZ TEKNİK ÜNİ.
HUKUK

66
KUDRET AÇIKGÖZ
BİNGÖL ÜNİV.
İLAHİYAT

67
EBRU TAŞKIN
GÜMÜŞHANE ÜNİV.
İLAHİYAT

68
PINAR DORUK
GÜMÜŞHANE ÜNİV.
İLAHİYAT

69
SOLMAZ KÜÇÜK
ATATÜRK ÜNİ.
İLAHİYAT

70
DUYGU BAŞ
GAZİ ÜNİV.
KİMYA

71
İBRAHİM MALLI
EGE ÜNİV.
MAKİNA MÜH

72
GAMZE GÜR
HACETTEPE
ODYOLOJİ

73
KÜBRA CAN
GİRESUN ÜNİN.
SIHHAT

74
İSMAİL GÜL
GÜMÜŞ. HANE ÜNİV.
SIHHAT

75
ZAHİDE AYDIN
SİLAHLI GÜÇ UNİ
SIHHAT

76
YUSUF DEMİR
ERZİNCAN ÜNİV.
SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

77
EDANUR KÖSE
KOCAELİ ÜNİV.
POLİTİKA BİLİMİ VE KAMU İSTİKAMET.

78
MERVE DEMİRCİ
SÜLEYMAN DEM. ÜNİ.
POLİTİKA BİLİMİ VE KAMU İSTİKAMET.

79
ÖMER TANIŞ
ON DOKUZ MAYIS ÜNİV.
POLİTİKA BİLİMİ VE KAMU İSTİKAMET.

80
NECİP FAZIL ARAS
BEYKENT ÜNİV.
SOSYOLOJİ

81
TEMEL KUKU
ARTVİN ÇORUH ÜNİV.
SPOR İSTİKAMET.

82
ŞEYDA CEYLAN
GÜMÜŞHANE ÜNİV.
TARİH

83
YUNUS EMRE ŞEKER
ANKARA UNİ.
TIP FAKÜLTESİ

84
SULH HACINEBİOĞLU
GAZİ ÜNİV.
TURİZM

85
DOĞAN BOŞNAK
BALIKESİR ÜNİ.
TURİZM

86
YASEMİN TURAN
KTÜ
SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

87
SELMA KÜÇÜK
BAYBÜRT ÜNİ
TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

88
MELİKE SAĞIR
ERZİNCAN ÜNİV.
ERİŞTİRME

89
ÜMRAN BAŞ
ÇANAKKALE ÜNİV
YÖNTİM VE ORGANİZASYON

90
EMRAH İLHAN
ERZİNCAN ÜNİV.
KAMU İDARESİ

91
SÜMEYYE İLHAN
ÇANAKKALE ÜNİV
POLİTİKA BİLİMİ

92
MERVE EZGİ PALA
DUMLUPINAR ÜNİ.
ENDÜSTRİ MÜH

93
HASAN MERAL
19 MAYIS ÜNİ.
TIP FAKÜLTESİ

94
HALİL İBRAHİM ATEŞ
DÜZCE ÜNİ.
TIP FAKÜLTESİ

95
FAZİLET KÖKSAL
ORHANGAZİ ÜNİ.
TIP FAKÜLTESİ

96
MUSTAFA EKİZ
NECMETTİN ERBAKAN ÜNİ.
TIP FAKÜLTESİ

97
ŞULE DORUK
ATATÜRK ÜNİ.
DİŞ HEKİMLİĞİ

98
ENES EZBER
DÜZCE ÜNİ.
TIP FAKÜLTESİ

99
TEMEL USLU
DÜZCE ÜNİ.
TIP FAKÜLTESİ

100
EREN BAŞ
ONDOKUZ MAYIS
TIP FAKÜLTESİ

101
GÜLŞAH KARACAN
CERRAHPAŞA
TIP FAKÜLTESİ

102
OKAN ÇAKIR
HACETTEPE
TIP FAKÜLTESİ

103
HAFSA ASLAN
RECEP TAYYİP ERDOĞAN
TIP FAKÜLTESİ

104
SEVDANUR IŞIK
ULUDAĞ ÜNİ
TIP FAKÜLTESİ

105
ÜMİT YAVUZ KELEŞ
SIHHAT BİLİMLER ÜNİ.
TIP FAKÜLTESİ

106
SAMET ÖZTÜRK
CERRAHPAŞA
TIP FAKÜLTESİ

107
ABDULBAKİ KALKAN
ANKARA ÜNİ.
TIP FAKÜLTESİ

108
AYŞE SENA KİLOLU
ULUDAĞ ÜNİ
TIP FAKÜLTESİ

109
HAFİZ SEZGİN
SITKI KOCAMAN ÜNİ.
TIP FAKÜLTESİ

110
EBRU DEMİR
KOCAELİ ÜNİ.
TIP FAKÜLTESİ

111
ELİF BALKİ
ULUDAĞ ÜNİ.
TIP FAKÜLTESİ

112
BÜŞRA ÇAKIR
KTÜ
TIP FAKÜLTESİ

113
OGUZHAN KARAKOÇ
CUMHURİYET UNİ
TIP FAKÜLTESİ

114
ESMANUR DEMİR
KTÜ
TIP FAKÜLTESİ

115
BEYTULLAH ŞAHİN
ANKARA UNİ.
TIP FAKÜLTESİ

116
TUĞÇE ÜÇEL
KTÜ
TIP FAKÜLTESİ

117
NUR NAZİRE YÜCEAL
ATATÜRK ÜNİ
TIP FAKÜLTESİ

118
HANSA TOZLU
İSTANBUL ÜNİV.
MİMARLIK

119
VOLKAN DEMİR
BALIKESİR ÜNİ.
INSAAT MUH.

120
HANDE BETÜL UÇAN
KARADENİZ TEKNİK ÜNİ.
SOSYOLOJİ

121
HAMİT SARI
İSTANBUL UNI.
TARİH

122
NURBANU ÖZDAMAR
GÜMÜŞHANE ÜNİV.
DİN KÜL.VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ

123
ESRA KESLER
ERZİNCAN UNI.
ECZACILIK

124
HİLAL BAŞAKKAYA
ULUDAĞ ÜNİ.
SOSYOILOJİ

125
YAZGÜNÜ REYHANE ŞENEL
İSTANBUL ÜNİV.
İKTİSAT

126
GAMZE ŞENEL
KIRKKALE ÜNİ.
TÜRK DİLİ EDEBİYATI

127
KÜBRA OZAN
ATATÜRK ÜNİV.
HEMŞİRELİK

128
SILA ÖZTÜRK
MARMARA ÜNİV.
HUKUK

129
GÖKHAN HANCI
KAFKAS UNI.
İLAHİYAT

130
ABDULLAH TOYGUN
KOÇ UNI.
ENDÜSTRİ MÜH

131
ŞEYMA DOGAN
BÜLENT ECEVİT ÜNİV.
İLAHİYAT

132
KASIM KALKAN
BEYNELMİLEL KIBRIS UNI.
ZİHNİ ENGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ

133
RÜMEYSA
ON DOKUZ MAYIS UNİ.
DİN KÜL.VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ

134
DERYA GÜZEL
19 MAYIS ÜNİ.
BESLENME DİYABETİK

135
HÜMEYRA CEYLAN
ERZİNCAN UNI.
İLAHİYAT

136
AYNUR KAR
SELÇUK ÜNİ
HEMŞİRELİK

137
RAHİME PALA
ULUDAĞ ÜNİ.
İLAHİYAT

138
SÜMEYRA YILDIRIM
19 MAYIS ÜNİ.
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞR.

139
HİLAL GÜRBÜZ
KTÜ
OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ

140
NECATİ ARTUN
CELAL BAYAR UNI.
ELEKTİRİK ELEKTİRONİK MÜH.

141
TUĞBA GÜL
SAKARYA ÜNİ.
REHBERİK VE PİSKOLOJİ

142
MELEK KELEŞ
MARMARA ÜNİV.
İLAHİYAT

143
AYŞEGÜL SATILMIŞ
KTÜ
OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ

144
ZEHRA ALBAYRAK
ERZİNCAN UNİ
PDR

145
AYŞENUR TOZLU
KTÜ
ZİHNİ ENGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ

146
 YAĞMUR BİLGİLİ
GÜMÜŞHANE ÜNİV.
İKTİSADİ VE YÖNETİMSEL BİLİMLER

147
YASEMİN AYDIN
RECEP TAYİP ERDOGAN ÜNİ.
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞR.

148
EBRU KUKU
GÜMÜŞHANE ÜNİV.
TARİH

149
EDA DAŞTAN
KARADENİZ TEKNİK ÜNİ.
OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ

150
AYŞE ÇİL
GİRESUN ÜNİN.
İŞLETME

151
CANSU DEMİRTAŞ
KARADENİZ TEKNİK ÜNİ.
TÜRK DİLİ EDEBİYATI

152
ELİF DALDABAN
ERZİNCAN ÜNİV.
İLAHİYAT

153
BUSE ÇİLDOGAN
SİLAHLI GÜÇ UNİ
HEMŞİRELİK

154
TUGGEN TUNÇ
DOKUZ EYLÜL ÜNİ.
İKTİSAT

155
MUHAMMET TOPUZ
ERZİNCAN UNI.
HUKUK

156
BATTAL DÜLGER
KTÜ
HUKUK

157
BÜŞRA TÜRKEL
ISTANBUL ÜNİVE.
İLAHİYAT

158
AYŞEGÜL ÇALIŞ
AKDENİZ UNI.
OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ

159
BURHAN ONUR
YALOVA UNI.
ENDÜSTRİ MÜH

160
ENES AKHAN
19 MAYIS ÜNİ.
İLAHİYAT

161
NURŞEN MUTLU
KARADENİZ TEKNİK ÜNİ.
ECZACILIK

162
DİLAY DALTABAN
GİRESUN ÜNİN.
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞR.

163
HİLAL SEVİNDİK
KTÜ
KILAVUZLUK VE PİKOLOJİK DAN

164
HAZAL KALAYCI
MEHMET AKİF ERSOY ÜNİ.
MİMARLIK

165
ŞENAY BOZ
AHİ EVRAN MYO
HEMŞİRELİK

166
AYŞE PAMBUK
ULUDAĞ ÜNİ.
BÖTE

167
FATMANUR ŞAHİN
YILDIRIM BEYAZIT ÜNİV.
PDR

168
VEYSEL SEZGİN
İSTANBUL UNI.
BAYTARLIK

169
SELDA YILMAZ
ERZİNCAN UNİ
SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

170
FATMANUR KAYA
KTÜ
SOSYAL BİL

171
NURAY ASLAN
ON DOKUZ MAYIS UNİ.
TÜRKDİLİ EDEBİYATI

172
HÜSEYİN OKUR
CUMHURİYET UNİ
KILAVUZLUK VE PİSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

173
ESRA KELEŞ
KTÜ
ELEKTİRİK ELEKTİRONİK MÜH.

174
TANSU ÇİÇEK
BAŞŞEHİR ÜNİ.
VİZYOTERAOİ VE RHBİLATASYON

175
MERYEM NAR
KASTAMONU ÜNİ.
TARİH

176
ZÜMRAN ÇELİK
GAZİ ÜNİV.
MALİYE

177
HATİCE ÇATLI
GÜMÜŞHANE ÜNİV.
TARİH

178
ZİYA COSAR
MARMARA ÜNİV.
MAKİNA MÜH

179
BERNA ÖZKAN
SİLAHLI GÜÇ UNİ
TÜRK DİLİ EDEBİYATI

180
NESRİN IŞIK
SİLAHLI GÜÇ UNİ
TURK DİLİ VE EDE.

181
ÖZLEM VARLI
ERZİNCAN UNİ
İLAHİYAT

182
SAMET ÖNER
SİLAHLI GÜÇ UNİ
MÜZİK BÖLÜMÜ

183
ÖZGE TUNCER
ATATÜRK ÜNİV.
İDARE SİSTEMLERİ

184
ASİYE AKGÜL
ATATÜRK ÜNİ
PDR

185
KÜBRA AKAN
ERZİNCAN ÜNİ.
İLAHİYAT

186
HÜSEYİN FIRAT AY
ON DOKUZ MAYIS UNİ.
PDR

187
YASİN MUTLU
GÜMÜŞHANE ÜNİV.
DİN KÜL.VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ

188
SEVİL KILIÇ
GİRESUN ÜNİN.
OKUL ÖNCE

189
OSMAN DOĞAN
YEDİTEPE UNI.
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

190
GAMZE AKGÜL
CUMHURİYET UNİ
ALMAN DİLİ EDE.

191
HAVVA PEKİN
GİRESUN ÜNİN.
OKUL ÖNCESİ ÖĞR.

192
HAKAN ÖZCAN
KARADENİZ TEKNİK ÜNİ.
PDR

193
FURKAN ÖZDEMİR
MARMARA ÜNİV.
MALİYE

194
HÜLYA YAPIT
ERZİNCAN UNİ
İLAHİYAT

195
MEVLÜT YILMAZ
MEHMET AKİF ERSOY ÜNİ.
İDARE SİSTEMLERİ

196
CÜNEYT RÜÇHAN CEYLAN
BÜLENT ECEVİT ÜNİV.
MAKİNA MÜH

197
HAVVA SELVİ
HACETTEPE
OKUL ÖNCESİ ÖĞR.

198
AYŞE EDİZ
KTÜ
SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

199
HATİCE BONCUK ÖZEL
ERCİYES ÜNİ.
İNŞAAT MÜH.

200
HİLAL CİVELEK
KTÜ
OKUL ÖNCESİ ÖĞR.

201
MURAT KUKU
GÜMÜŞHANE ÜNİV.
BEDEN EGİTİMİ

202
CELALETTİN UYAR ŞENER
GAZİ ÜNİV.
BİLGİSAYAR MÜH.

203
REYHAN KARABIÇAK
19 MAYIS ÜNİ.
MİMARLIK

204
YAĞMUR ÇELİK
GÜMÜŞHANE ÜNİV.
SAGLIK

205
BÜŞRA DEMİRCİ
ON DOKUZ MAYIS UNİ.
İLAHİYAT

206
CENGİZHAN VARLI
BALIKESİR ÜNİ.
ELEKTİRİK ELEKTİRONİK MÜH.

207
TUGÇE CELEP
İSTANBUL ÜNİV.
SOSYOLOJİ

208
MURAT KOC
NİŞANTASI UNI.
ENDÜSTRİ MÜH

209
CANSU YILMAZ
ATATÜRK ÜNİV.
MESLEK YÜKSEK OKULU

210
KÜBRA TOSUN
SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ.
ÇALIŞMA EKONOMİSİ

211
FİRDES TUĞ
ATATÜRK ÜNİ.
SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

212
OZAN ABANOZ
ANKARA UNİ.
HUKUK

213
SEMA ÖZLÜ
KARADENİZ TEKNİK ÜNİ.
TÜRK DİLİ ADEBİYATI

214
EBRU GENÇ
HACETTEPE
OKUL ÖNCESİ ÖĞR.

215
NURSENA YAVUZ
GAZİ ÜNİV.
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞR.

216
KÜBRA PALA
19 MAYIS ÜNİ.
ZİRAAT FAK.

217
ZEKERİYA EMRE YAŞAR
GÜMÜŞHANE ÜNİV.
İŞLETME

218
MELTEM ESRA DEMİR
İSTANBUL TEKNİK ÜNİ.
UCAK MÜH

219
ESRA AKDEMİR
ATATÜRK ÜNİ
TÜRK DİLİ EDEBİYATI

220
GAMZE TURAN
19 MAYIS ÜNİ.
BESLENME DİYETETİK

221
DÖNDÜNUR YILDIZ
BOZOK ÜNİ.
İLAHİYAT

222
TUGBA ÇUBUKÇU
İSTANBUL ÜNİV.
İŞLETME

223
HAVVA KÖSE
GİRESUN ÜNİN.
TARİH

224
BİLAL ŞAHİN
ULUDAĞ ÜNİ.
KAMU İDARESİ

225
ESRA YILDIZ
OKAN ÜNİ.
SAGLIK

226
MERVE YILMAZ
MARMARA ÜNİV.
GAZETECİLİK

227
İBRAHİM ÖZTÜRK
GAZİ ÜNİV.
ENDÜSTRİ MÜH

228
ŞEYMA NUR MUTLU
ERZİNCAN UNİ
SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

229
TANSU KARABIÇAK
SELÇUK ÜNİ
TÜRKDLİEDEBİYATI

230
BETÜL TURGUT
İSTANBUL MEDİPOL ÜNİ.
ODYOLOJİ

231
SEFA CİGERCİ
BEYKENT ÜNİV.
İNŞAAT MÜH.

232
MELİKE ÇAĞAN
CUMHURİYET UNİ
SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

233
HASAN HÜSEYİN ATEŞ
MEHMET AKİF ERSOY ÜNİ.
İLAHİYAT

234
ŞEYMA ALKAN
AMASYA ÜNİV.
İLAHİYAT

235
HİLAL AKSOY
SAKARYA ÜNİ.
BİLGİSAYAR MÜH.

236
MELİKE SÜZEN
RECEP TAYİP ERDOGAN ÜNİ.
POLİTİKA BİLMİ VE KAMU İSTİKAMET.

237
ESRA BULUT
GÜMÜŞHANE ÜNİV.
DİN KÜL.VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ

238
DENİZ ÜÇÜNCÜ
GÜMÜŞHANE ÜNİV.
SOSYAL HİZMETLER

239
UFUK ASLAN
19 MAYIS ÜNİ.
TÜRK DİLİ ADEBİYATI

240
RABİA KESLER
GÜMÜŞHANE ÜNİV.
HEMŞİRELİK

241
AYŞE ÇEVİK
GÜMÜŞHANE ÜNİV.
İLAHİYAT

242
BÜŞRA KUŞ
MARMARA ÜNİV.
FENBİLGİSİ ÖĞ.

243
MEHMET GÖNÜLAÇAR
ATATÜRK ÜNİ.
ELEKTİRİK ELEKTİRONİK MÜH.

244
FİLİZ KOCA
ON DOKUZ MAYIS UNİ.
HUKUK

245
MEHMET TALHA KESLER
KIRIKKALE
BİLGİSAYAR MÜH.

246
ÇAĞLA MERVE ZENGİN
GAZİ ÜNİV.
BÖTE

247
EBRU KARALI
GÜMÜŞHANE ÜNİV.
İLAHİYAT

248
NİLGÜN KAYA
19 MAYIS ÜNİ.
SOSYAL BİL

249
ZEYNEP GÜLAP
9 EYLÜL ÜNİ.
HEMŞİRELİK

250
BÜŞRA TAŞTAN
ATATÜRK ÜNİ.
KILAVUZLUK

251
MEVLÜT İHSAN TUĞ
SAKARYA ÜNİ.
METARULJİ MÜH.

252
DERYA TOPUZ
ATATÜRK ÜNİ
İNGİLİZ DİLİ VE EDE.

253
MERVE NUR KALAYCI
KTÜ
FEN BİLGİSİ ÖĞ.

254
BAYKAN IŞIK
ATATÜRK ÜNİ.
TARİH

255
GÜLYETER KAZANCI
ATATÜRK ÜNİ.
HUKUK

256
YAĞIZ NAS
İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
ELEKTRONİK VE HAB. MÜH

257
SEDAT TURHAN
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
HEMŞİRELİK

258
MERYEM METE
ATATÜRK ÜNİ
TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

259
ELİF KARA
19 MAYIS ÜNİ.
İLAHİYAT

260
RUKİYE BULUT
ADNAN MENDERES ÜNİ
YİYECEK İÇECEK İŞ.

261
ŞİFA ASİL
ATATÜRK ÜNİ.
MATAMATİK ÖĞRET.

262
RUMEYSA ŞENEL
AYDIN ÜNİ
ÇOCUK GELİŞİMİ

263
LEYLA ERTÜRK
19 MAYIS ÜNİ.
SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

264
EMRE NAS
ATATÜRK ÜNİ.
SOSYAL BİL. ÖĞRET.

265
GÜLDENİZ ÇAKIR
UŞAK ÜNİ.
HALKLA İLİŞKİLER

Kaynak: http://www.gumushane.gen.tr/v2/gumushane/gusiad-burs-sonuclari-aciklandi-h16934.html#ixzz4UwRgHIt9
Follow us: @gumushane on Twitter | gumushane.gen.tr on Facebook

Türkçe makale özgünleştirme e-burs.net tarafından yapılmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

KYK öğrencilere toplu ödeme yapacak mı?

KYK burs/kredisi alma isteyen talebelerin en sık sorduğu suallerden bir tanesi. Ekim ayının ilk haftası müracaatları ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir