Inter Milan Played A Best Game

Advice Which Will Help You Find Authentic Sports Jerseys To Purchase
Things To Consider When Buying Cheap Jerseys
The Origin And Evolved Nfl Team - The Arizona Cardinals
Collecting Football Shirts

Professional Practice Make Mlb Players Perfect
Nfl Produce Refunds If Games Canceled By Labor Dispute
Nba Jerseys Are Brought About Fashion As Being A Result Of Women
Popularity Of Soccer Jerseys


Super Bowl Party Recipe Favorites For The People Ages
Mlb Dog Clothes For That Ultimate Sports Fan
Buy Nfl Jerseys Is The Craziest For You To Support Nfl
Make Gift-Giving Special With Youth Nfl Football Jerseys
Wholesale Mlb Jerseys

Güncel Burs Haberleri
Anasayfa » Aktif Burslar » GÜBRETAŞ 2016-2017 Eğitim Bursu Başvuruları Başladı!

GÜBRETAŞ 2016-2017 Eğitim Bursu Başvuruları Başladı!

Sosyal mesuliyet çalışmaları dahilinde tarım sektöründe nitelikli insan gücünü artırmayı amaçlayan GÜBRETAŞ, ziraat fakültelerinde eğitim görüp ekonomik desteğe ihtiyacı olan belli sayıda rençper çocuğuna ilk sınıftan başlayarak, lisans eğitimi süresince geri ödemesiz Eğitim Bursu desteği veriyor.

2016-2017 öğrenim döneminde 300 TL olarak belirlenen GÜBRETAŞ Eğitim Bursu için müracaatlar başladı. Ziraat fakültesini bu sene kazanıp GÜBRETAŞ Eğitim Bursu desteğinden faydalanmak isteyen talebeler, 9 Aralık 2016 tarihine kadar şirketin web sayfası üzerinden burs için müracaat yapabilecek.

Müracaatlarda rençper çocuğu olmak ve ziraat fakültesinin Bahçe Nebatları, Zirai Yapılar ve Sulama, Nebat Savunma, Tarla Nebatları, Toprak Bilimi ve Nebat Besleme bölümlerinden rastgele birinin hazırlık veya 1. sınıfına ilk defa bu yıl kayıt yaptırmış olma koşulları aranıyor.Öğrenim dönemi boyunca, toplam 9 ay ödemenin yapıldığı GÜBRETAŞ Eğitim Bursu’nda, başvuru neticeleri da 23 Aralık 2016 tarihinde şirketin web sitesinde izah edecek.

GÜBRETAŞ Genel Müdür Vekili İbrahim Yumaklı, Türkiye’deki tarım sektörünün geleceğinde gençlerin ehemmiyetli rol oynayacağını vurgulayarak, “Tarım sektöründeki nitelikli insan gücünü desteklemeyi amaçlayan GÜBRETAŞ, 2007’den bu yana ziraat fakültesi talebeleri için geri ödemesiz Eğitim Bursu veriyor. Artık 10. yılına erişen bu uygulama lider bir ananeye dönüştü. Türkiye genelinde 33 üniversitede ziraat fakültesi var ve GÜBRETAŞ’ın eğitim desteğinden toplamda 250’de fazla talebe faydalanmış olacak” diye konuştu.

Sektörde değişim ve dönüşümün yolunun eğitimden geçtiğine inandıklarını belirten İbrahim Yumaklı, “Bu amaçla bir yandan her sene 2 bine yakın noktada 150 bin rençperi ve ziraat mühendisini şuurlu tarımı yaygınlaştırmak için eğitim toplantılarında buluştururken, diğer yandan yaptırdığımız okul binaları ve üniversite talebelerine verdiğimiz burslarla her alanda eğitime ve geleceğe yardımcı oluyoruz” diye konuştu.

BURS MÜRACAATI İÇİN TIKLAYINIZ…

Türkçe makale özgünleştirme e-burs.net tarafından yapılmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

KYK öğrencilere toplu ödeme yapacak mı?

KYK burs/kredisi alma isteyen talebelerin en sık sorduğu suallerden bir tanesi. Ekim ayının ilk haftası müracaatları ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir