Saint Charles County Amateur Sports Hall Of Fame
Perfect Holiday Gifts For Your Sports Nut
Bicycle Clothing - What Cycling Gear To Wear And When
Professional Practice Make Mlb Players Perfect
Nfl Jerseys From China: Jerseys For To Your Budget
Should Nfl Players Like Troy Polamalu Have Long Hair
Why Must Collect Hockey Jerseys
Popular Involving Basketball Mlb Jerseys
Free Nfl Jerseys - Fact Or Fantasy
Stephen Strasburg Shines In Mlb Debut A Time At Nationals Park
Remember Forever The Big Game For 2011 Nba All-Star
It Entirely Possible That Nfl Jerseys Are For Longest Season Of All The Sports
Güncel Burs Haberleri
Anasayfa » Aktif Burslar » Denizli Büyükşehir Belediyesi Burs Başvuru Sonuçları Açıklandı!

Denizli Büyükşehir Belediyesi Burs Başvuru Sonuçları Açıklandı!

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin 2016-2017 eğitim-öğretim seneninde Denizli ve kazalarda eğitim alan lise düzeyindeki talebelere yapacağı öğrenim yardımı neticeleri izah etti.

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin 2016-2017 eğitim-öğretim seneninde Denizli ve kazalarda eğitim alan lise düzeyindeki talebelere yapacağı öğrenim yardımı neticeleri belli oldu. Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığının yaptığı değerlendirme neticeninde Denizli ve kazalarında eğitim gören ekonomik vaziyeti iyi olmayan lise ve düzeyindeki talebelere 10 ay süresince aylık 80 lira verilecek. 5 Eylül-7 Ekim tarihleri arasında yapılan müracaatların neticeleri www.denizli.bel.tr adresinden veyahut Denizli Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığından öğrenilebilecek. Müracaatı onaylanan talebelere, Eylül 2016-Haziran 2017 tarihlerini kapsayan 10 aylık dönemde ayda 80 TL olmak üzere toplamda 800 lira öğrenim yardımı yapılacak. Uzun yıllardır devam ettikleri öğrenim yardımlarını yeni eğitim-öğretim döneminde sürdürdüklerini ifade eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Eğitimli gençler Türkiye’yi geleceğe taşıyacak yegane anaparamızdır. Bu yüzden olmazsa olmazımız, eğitim alanına her şartta destek olmaktır. Sosyal belediyecilik anlayışımızla ekonomik vaziyeti iyi olmayan talebelerimize destek olarak, onların önce kendi geleceklerini daha sonra Türkiye’nin geleceğini şekillendirmelerini arzuluyoruz.”

2016-2017 Lise ve Eşiti Okullar Öğrenim Yardımı Neticeleri İçin Tıklayınız!

Dikkatinizi Çekebilir

KYK öğrencilere toplu ödeme yapacak mı?

KYK burs/kredisi alma isteyen talebelerin en sık sorduğu suallerden bir tanesi. Ekim ayının ilk haftası müracaatları ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir