Dallas Mavericks Take Game 2 93
Nfl Street Signs For Football Lovers
This Colorations Regarding Nfl Jerseys Were Being Decorative
Tim Tebow Remains Top-Selling Nfl Jersey
Mlb Dog Clothes For Your Ultimate Sports Fan
Vintage Hockey Jerseys Brings You To Be Able To The Golden Days In The Nhl
Which Nfl Team Has Won The Most Championships
Tips And Tricks To Obtain Chicago Bears Jerseys
Advice To Assist You You Find Authentic Sports Jerseys To Purchase
Factors Alternatives You Identify Authentic Sports Jerseys To Purchase

Güncel Burs Haberleri
Anasayfa » Aktif Burslar » "Bir.One." 2017-2018 Burs Başvuruları Başladı!

"Bir.One." 2017-2018 Burs Başvuruları Başladı!

Burs, 3 adet ön lisans/lisans/yüksek lisans/doktora talebesine, aylık 200 TL olarak, sömestr ve yaz tatilleri de dahil olmak üzere 12 ay süresince, 16 Ekim 2017’de başlamak üzere, her ayın 16’sında ödenecektir. Burs her dönem nihayetinde talebenin akademik vasatisi (dönem not vasatisi) 2.50 olduğu sürece, öğrenim müddeti süresince devam edecektir. Her yaş, bölüm ve sınıftan talebe müracaat edebilir. Yurttaşlık sınırlaması yoktur.

Müracaat Şartları:

-Hayvan hakları, insan hakları, ekoaktivizm veyahut genel manada sosyal mesuliyet, sivil toplum, aktivizm alanlarının birinde veya ansızın fazlasında farkındalık sahibi olmak ve aktif çalışmalar yürütüyor olmak,

-Üniversite öğrenimi süresince genel not vasatisi 2.50’nin altına düşmemiş olmak.

Talebenin hayvan sömürüsüne karşı olması, bu arada bu sömürünün ekolojik balansta yarattığı hasarın farkında olması ve vegan olması seçenek sebebidir. Bunun takibini yapamayacağımız için, bu bir koşul değildir.

Müracaat şekli:

Facebook sayfamızdan ileti şeklinde fotoğraflanmış veyahut scan edilmiş şekilde gönderilecek belgeler:

-Öğrenci dokümanı (üniversiteyi yeni kazanan adaylar için ÖSYM netice dokümanı)

-Bahar 2017 dönemine kadarki transkriptleriniz,

-Belirtilen alanlardaki çalışmalarınızı özetleyen ve bursun neden size verilmesini düşündüğünüzü anlatan müracaat/niyet mektubu. Dileyen çalışmalarına değin link/resim/doküman ilave edebilir.

Son Başvuru tarihi 20 Eylül 2017’dir.

Not: Özetle, kendinden başkasına (hayvan, insan, tabiat, vb.) yararı olması gerektiğine inanan ve bunu somut projeler üreterek ya da mevcut projelere destek olarak hayata geçiren, hepimiz için daha özgür ve adaletli bir dünya isteyen öğrencileri teşvik etmek ve onları desteklemek istiyoruz. Bu, imece usulü, 60 kişinin bir araya gelmesiyle ve destekçilerin bursu direk öğrenciye aktarmasıyla verilen bir burstur. Şu anda 17 kişiye burs sağlıyoruz. Ancak daha fazla destekçi gönüllü olursa bu sayı artabilir. Siz de bir talebenin teşvik bursunun bir bölümünü (ayda 50 TL’den başlamak üzere) karşılamak isterseniz bize yazın.

Talebenin ailesinin ekonomik vaziyetini kontrol edecek bir mekanizmamız yok. Tabii ki öncelikli olarak ihtiyaç sahibi aktivist öğrencilerin müracaat etmesini teşvik ediyoruz.

Bursun bir karşılığı, geri ödemesi yoktur. Talebeden tek beklenen, dönem nihayetinde bizimle transkriptini ve dönem içinde yaptıklarını anlatan kısa bir mektubu paylaşması.Senede bir kere de BİR.ONE. yemek buluşmamıza katılmak isterse, onunla tanışmaktan da hoşnut oluruz.

Türkçe makale özgünleştirme e-burs.net tarafından yapılmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

KYK öğrencilere toplu ödeme yapacak mı?

KYK burs/kredisi alma isteyen talebelerin en sık sorduğu suallerden bir tanesi. Ekim ayının ilk haftası müracaatları ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir