Tcu Baseball Closes 2009 Home Schedule With Series Against Utah This Weekend
Do You Know Where Pay For Cheap Nfl Jerseys Online
Top Ten Mlb Gifts Baseball Fans Would Love
Mlb Trade Rumors Part Two
Find Cheap Nhl Jerseys Online

Does Your Kid Cheap Jerseys Have Constipation
How Assistance Your Hockey Jerseys Clean


Bicycle Clothing - What Cycling Gear To Wear And When

The Craze For Man Utd Football Shirts
Güncel Burs Haberleri
Anasayfa » Aktif Burslar » Bayburt Grup 2017-2018 Burs Başvurusu Başladı!

Bayburt Grup 2017-2018 Burs Başvurusu Başladı!

Bayburt Group İnşaat, üniversitelerin örgün öğretim yapan ön lisans, lisans programlarından her hangi birinde okuyan talebelerden burs müracaatı almaktadır.

BAYBURT GROUP, BAŞTA İNŞAAT OLMAK ÜZERE SERACILIK, HAYVANCILIK, SIVI YAKIT DAĞITIMI VE ENERJİ SEKTÖRLERİNDE SENELERDEN BERİ FAALİYET GÖSTERMEKTE OLUP BÜTÜN BU SEKTÖRLERDE YATIRIMI OLAN VE HALA DA YATIRIM YAPMAYA DEVAM EDEN, BAYBURT İSMİNİ DE DÜNYA ÇAPINDA BİR MARKA HALİNE GETİREN ÜLKEMİZİN ÖNDE GELEN BİR ŞİRKETLER TOPLULUĞUDUR.

GRUBUMUZ, TİCARET HAYATINA ATILDIĞI İLK GÜNLERDEN BERİ ÜLKEMİZİN GELECEĞİNİN YETİŞMİŞ NESİLLERDE OLDUĞU ŞUURUNDAN HAREKET EDEREK BİLHASSA YÜKSEK ÖĞRENİM GÖREN TALEBELERE YILLARDIR BURS İMKANI SAĞLAMIŞ, BUNU DA BİR SOSYAL GÖREV OLARAK KABUL ETMİŞTİR.

2017-2018 EĞİTİM DÖNEMİ İÇİN BURS MÜRACAATLARIMIZI DE OLDUĞU GİBİ YENİDEN WEB SAYFAMIZ ÜZERİNDEN ALACAĞIZ. DAHA ÖNCEKİ BURSİYERLEMİZİN DE BİLDİĞİ GİBİ MÜRACAATLARI HER SENE YİNE ALMAKTAYIZ. BU SENE DA HER TALEBE MÜRACAATINI YİNE YAPACAK. TALEBELERİN ŞUNA DİKKAT ETMESİ GEREKİYOR. BU SENE YAPACAKLARI MÜRACAAT İLE ALACAKLARI KULLANICI İSMİ VE ŞİFRESİNİ ARTIK BUNDAN SONRAKİ SENELERDE DA KULLANACAKLAR. BU YÜZDEN ŞİFRELERİNİ UNUTMAMALARI GEREKMEKTEDİR. BİLHASSA İLETİŞİM BİLGİLERİNİ EKSİKSİZ VE DOĞRU GİRMELERİ GEREKMEKTEDİR. SONRAKİ SENELERDE DOKÜMAN YÜKLERKEN YALNIZCA DEĞİŞEN BİLGİLERİ İÇİN DOKÜMAN YÜKLEMESİ YAPACAKLAR.

2016-2017 DÖNEMİ İÇİN MÜRACAAT EDEN BURSİYERLER ŞİFRELERİ İLE GİRİŞ YAPARAK 2017-2018 DÖNEMİ İÇİN MÜRACAATLARINI YAPABİLECEKLERDİR. BU VAZİYETTE OLAN BURSİYERLERİN ŞUNLARA DİKKAT ETMESİ GEREKİYOR.

–         PROFİL SAYFASINDA BULUNAN BİLGİLERİN KONTROL EDİLEREK İHTİYAÇ DUYULAN DÜZELTMELERİN YAPILMASI

–         AKTÜELLENMESİ ŞART OLAN VESİKALARIN AKTÜELLENMESİ

–         BİLHASSA TALEBE VESİKALARININ AKTÜEL OLMASI GEREKMEKTEDİR. (BU VESİKAYI YÜKLEMEYEN TALEBELERİN MÜRACAATI GEÇERSİZ SAYILACAKTIR.)

 Müracaat İçin İhtiyaç duyulan Belgeler

1.NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜNDEN ALINACAK ONAYLI “VUKUATLI NÜFUS KAYIT ÖRNEĞİ”,

2. ÖSYM NETİCE VESİKASI, (ÜNİVERSİTEYE YENİ KAYIT YAPANLAR İÇİN)

3. ARA SINIF TALEBELERİ İÇİN, ÜNİVERSİTENİN ALAKALI VE YETKİLİ MAKAMLARINCA ONAYLI “TALEBE NOT VAZİYET VESİKASI (TRANSKRİPT)”

4. TALEBE VESİKASI

5. AİLE GELİR VAZİYETİ VESİKASI (AİLEDE ÇALIŞAN ANNE-BABANIN ÇALIŞTIKLARI İŞYERLERİNDEN ONAYLI AYLIK BORDROSU, RENÇPERLİK YAPANLARIN RENÇPER KAYIT SİSTEMİNE KAYITLI OLMASI VE ALAKALI ŞEHİR/KAZA TARIM MÜDÜRLÜĞÜNDEN ALACAĞI ONAYLI ÇKS VESİKASI İLE AYLIK ZİRAİ GELİRİNİ GÖSTERİR ONAYLI VESİKA, ESNAF OLANLARIN ALAKALI MESLEK KURULUŞUNDAN ALACAĞI AYLIK GELİR VAZİYETİNİ GÖSTEREN ONAYLI VESİKA, İŞSİZ OLANLAR İÇİN İSE SOSYAL GÜVENLİK KURUMU’DAN RASTGELE BİR YERDEN AYLIK ALMADIKLARINA VEYA TESCİLİ OLMADIĞINA KONUSUNDA YAZI VEYA MUHTAÇLIK YAZISI),

6. ANNE/BABA EMEKLİ İSE EMEKLİLİK CÜZDANI FOTOKOPİSİ VE ”SOSYAL GÜVENLİK KURUMU EMEKLİ AYLIĞI BORDROSU ONAYLI,

7. TALEBE KARDEŞ VAR İSE ALAKALI OKUL İDARESİNCE ONAYLI TALEBE VESİKASI,

8. ANNE BABA BOŞANMIŞ İSE MAHKEME KARARI FOTOKOPİSİ,

9. ANNE VE/VEYA BABA VE/VEYA KARDEŞİN BAYBURT GRUP’TA ÇALIŞIYOR OLMASI GÖSTERİR VESİKA. (ÇALIŞMASI HALİNDE)

10. AİLENİN İKAMETGAH VESİKASI,

11.BİRİNCİ DERECE ŞEHİT YAKINI VESİKASI

 Müracaat İçin İhtiyaç duyulan Şartlar

1. TÜRKİYE CUMHURİYETİ YURTTAŞI OLMAK

2. TÜRKİYE’DE İKAMET EDİYOR OLMAK

3. ÜNİVERSİTELERİN ÖRGÜN ÖĞRETİM YAPAN (AÇIK ÖĞRETİM HARİÇ) ÖN LİSANS, LİSANS PROGRAMLARINDAN HER HANGİ BİRİNİ KAZANMIŞ VE KAYDINI YAPTIRMIŞ VEYA HALİ HAZIRDA ÖĞRENİME DEVAM EDİYOR OLMAK

4. PARASAL OLANAKTAN YOKSUN OLMAK

5. ONLİNE MÜRACAAT FORMUNU GERÇEĞE UYGUN OLARAK DOLDURMAK VE BELGELENDİRİLMESİ İSTENEN VESİKALARLA BERABER TAM VE EKSİKSİZ OLARAK VAKTİNDE ONLİNE SİSTEM ÜZERİNDEN BAYBURT GROUP’A TESLİM ETMİŞ OLMAK

6. EĞİTİM BURSU MÜRACAATLARI İNTERNET ORTAMINDA YAPILACAKTIR. POSTA, BELGEGEÇER, MAİL VE ELDEN YAPILACAK MÜRACAATLAR KABUL EDİLMEYECEKTİR.

7. MÜRACAAT FORMUNDA BELGELENDİRİLMESİ İSTENEN BİLGİLER NETLİKLE BELGELENDİRİLECEK, BELGELER İSE ALAKALI MÜESSESE, KURULUŞ VE MAKAMLARCA ONAYLI (DAMGALI VE YETKİLİ İMZALI) OLACAKTIR.

BURS MÜRACAATLARI 05 EYLÜL – 02 EKİM 2017 TARİHLERİ ARASINDA YAPILABİLECEKTİR.

Online müracaat yapmak için tıklayın.

Türkçe makale özgünleştirme e-burs.net tarafından yapılmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

KYK öğrencilere toplu ödeme yapacak mı?

KYK burs/kredisi alma isteyen talebelerin en sık sorduğu suallerden bir tanesi. Ekim ayının ilk haftası müracaatları ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir