Super Bowl Party Recipe Favorites For Many Ages
Steelers Jerseys - For That Steelers Fans
Sports Themed Bedrooms - Football Bedroom Design Idea For Boys
Exert Gradual Influence On Your Children To Love Football
Popular Kinds Of Basketball Jerseys

Baby! You've Come Along Way In Collectibles And Sports Memorabilia
Football Jerseys Hunt
Cheap Nfl Jerseys Online 2011
Top Selling Nfl Jerseys
Showing Of The Nfl Football Jerseys
Top Ten Mlb Gifts Baseball Fans Would Love
Most Baseball Can Still Recall Simple Of 1967 Mlb Season
Kids Will Be A Part In The Game In Junior Football Shirts
Güncel Burs Haberleri
Anasayfa » Aktif Burslar » AVON’dan Temsilcilerin Ailelerine Burs Desteği

AVON’dan Temsilcilerin Ailelerine Burs Desteği

AVON’un, en çok satış yapan temsilcilerinin çocuklarına ve torunlarına yönelik burs programı 6’ncı seneye girdi. Kadınlar için AVON Vakfı tarafından sağlanan bu global burs desteğinden halihazırda yüksek öğrenimini sürdüren veyahut yeni dönemde başlayacak gençler faydalanabiliyor.

Dünya çapında 6 milyonu, Türkiye’de ise yüz binleri aşan temsilci ağında yer alan kadınlara ekonomik bağımsızlık kazandıran AVON, temsilcilerini sosyal mesuliyet çalışmalarıyla da destekliyor. Bu kapsamda Kadınlar için AVON Vakfı, 2011 seneninde “Avon Küresel En Çok Satış Yapan Temsilcilerin Çocukları ve Torunları Burs Programı”nı hayata geçirdi.

Altıncı seneye giren programdan halihazırda aktif olarak çalışan AVON Temsilcileri’nin, 2017-2018 akademik seneninde bir akademi, üniversite veyahut mesleksel/teknik yüksekokulda tam vakitli bir lisans programa kayıtlı olan çocukları veyahut torunları istifade edebiliyor. Türkiye’den bugüne kadar 23 gencin istifade ettiği global program dahilinde bu sene toplam 100 talebeye burs verilmesi tasarılanıyor.

Her gence 2 bin dolarlık destek olunacak

Programa dahil olmaya hak kazananlar, bir kereye mahsus olarak okul fiyatları, okul, yurt ve yemek giderleri, kitap ve erişim fiyatlarını karşılamak üzere 2 bin dolarlık bir ödeme alacak. Son müracaat tarihi 15 Mart 2017 olan burs programına dahil olmaya hak kazananlar geçmiş akademik performansları ve gelecekteki potansiyelleri göz önünde bulundurularak belirlenecek.

Türkçe makale özgünleştirme e-burs.net tarafından yapılmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

KYK öğrencilere toplu ödeme yapacak mı?

KYK burs/kredisi alma isteyen talebelerin en sık sorduğu suallerden bir tanesi. Ekim ayının ilk haftası müracaatları ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir