Top Selling Nfl Jerseys

Back To School To Be Able To College Sports
Wayne Gretzky Hockey Jerseys Are Provided By All His Former Teams
How Keep Your Valuable Football Cards Collection
Who Is The New Nfl Team
How Much Do Jerseys Cost
What Make With You Next Time You re Likely To A Football Game

Custom Trading Pins And Baseball Patches

Amazing Nfl Jerseys - Cheapest Price On Line
Güncel Burs Haberleri
Anasayfa » Aktif Burslar » Ali Ericek Vakfı 2017-2018 Burs Başvurusu Başladı!

Ali Ericek Vakfı 2017-2018 Burs Başvurusu Başladı!

Ali Ericek İlim İrfan ve Yardımlaşma Vakfı 2017/2018 Sezonu Burs Müracaatları 20 Ağustos 2017 tarihinde saat: 00:01’de başlayıp 20 Eylül 2017 tarihinde saat: 23:59’da otomatik olarak bitecektir.

İlk sefer burs müracaatında bulunacak olan bursiyer adayları,

Sizlere referanslar aracılığı ile verilen veya vakıf genel merkezimize bizzat gelerek edineceğiniz hudutlu sayıdaki kartvizitler üzerindeki müracaat kodlarıyla aşağıdaki adresten başvurularınızı yapabilirsiniz.

https://vakif.info 

Başvuru iki mertebeden oluşmaktadır. İlk mertebede kullanıcı kaydı, ikinci mertebede ise burs başvurusu otomasyon üzerinden yapılacaktır. Yalnızca kullanıcı kaydını oluşturup burs başvurusu yapmayan adayın başvurusu kabul edilmeyecektir.

2016-2017 burs sezonunda başvuru yapan bursiyer adayları,
Sisteme önceden kayıt oldukları T.C Kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği, Adli Sicil Dokümanı, Aile Gelir Dokümanı, Talebelik Dokümanı ve öğrenim vaziyetine görede Transkript veya ÖSYM Dokümanını sisteme yüklemeleri gerekmektedir. Ayrı olarak eski başvurunuzda Nüfus Cüzdanı Fotokopisi dokümanı mevcut değilse bu evrakıda sisteme yüklemeleri gerekmektedir.

Her türlü sual ve meseleleriniz için destek@aliericekvakfi.org.tr adresine mail atabilirsiniz. Telefon ile destek olunmamaktadır.

EHEMMİYETLİ İKAZ!

(LÜTFEN TAMAMINI OKUMADAN BAŞVURUDA BULUNMAYINIZ)

Başvuru yapan tüm bursiyer adayları aşağıda yazılı şartları peşinen kabul eder.

 • Üniversite İlk Kayıtlarda muvaffakiyet sıralaması dikkate alınacaktır. Üniversite Hazırlık Okuyanlar 100 üzerinden en az 80, Üniversite okuyanlar için 4 üzerinden en az 2 not vasatisini sağlamak zorundadır. Üniversite ilk kayıtlarda muvaffakiyet sıralamasına göre vakıf idaresinin takdir ettiği başarılı talebelere burs verilecektir. İlk, orta ve lise düzeyinde müracaatlarda karne notu vasatisi olarak 100 üzerinden en az 80 not vasatisini sağlamak zorundadır.
 • Adli sicili bozuk talebelere burs verilmeyecektir.
 • Başvuru sırasında belirtilen banka IBAN bilgileri netlikle talebeye ait olacaktır. aileden birinin IBAN nosu ile başvuru kabul edilmeyecektir.
 • Vakfın gayesine uygun olmayan fakülte/bölüm talebeleri ile açıköğretim ve uzaktan öğretim gören talebelere burs verilmeyecektir.
 • Başvurular, internet üzerinden www.vakif.info web adresindeki otomasyon sisteminden vakıf merkezimizce yapılacak olan ön müzakere sonrasında size verilen burs başvuru kodu aracılığıyla yapılacaktır.
 • Başvuru için aktüel resminiz gerektiğinden webcam özelliği olan bir bilgisayar ile müracaat yapılacaktır.
 • Müracaat sırasında istenilen tüm belgeler eksiksiz olarak taratılıp otomasyon üzerinde her bir vesikanın alakalı bölümüne yüklenecektir. İstenilen evrak ile otomasyona yüklenen evrak uyuşmadığı takdirde müracaat geçersiz sayılacaktır. Otomasyon sistemine yüklenmesi istenen belgeler:
  • Kimlik Fotokopisi – TC Kimliğinin önlü arkalı fotokopisi
  • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği – www.turkiye.gov.tr üzerinden e-devlet şifresiyle pdf formatında alınabilir. Yahut nüfus müdürlüklerinden alınabilir.
  • Talebe Vesikası – Alakalı okulun talebe işlerinden ıslak imzalı olarak alınacaktır.
  • Not Vesikası (Transkript Vesikası) – İlkokul, Ortaokul ve Lise düzeyi için karne fotokopisi, Yükseköğrenim için üniversitenin talebe işlerinden ıslak imzalı/damgalı olarak vakıfa beyan edilecektir.
  • Aile Gelir Vaziyeti Dokümanı – Çalışanlar için güncel aylık bordrosu, esnaflar için vergi beyannamesi, çalışmayanlar için ailenin bağlı olduğu muhtardan yoksulluk dokümanı veya Ailenin SOSYAL GÜVENLİK KURUMU’dan hiçbir geliri olmadığına değin doküman şeklinde vakıfa beyan edilecektir.
  • Adli Sicil Belgesi – www.turkiye.gov.tr üzerinden e-devlet şifresiyle pdf formatında alınabilir. Yahut nüfus müdürlüklerinden alınabilir.
  • ÖSYM Belgesi – Üniversiteye ilk kez kayıt olanlar için alınacaktır. ÖSYM imtihan netice belgesi ve yerleştirme belgesinin beraber beyan edilmesi gerekmektedir.
  • Ailesi ERPİLİÇ ve bağlı müesseselerinde çalışanlarından olanlar yalnızca bu belgeyi otomasyona yüklemeksizin ayrı olarak belgelendirerek vakıf adresimize eriştirmek zorundadır.
 • Başvuru bittiğinde bursiyer adayı otomasyon üzerinden A4 ebatındaki başvuru formunu çıktı alarak imza atacaktır. Hazırlanan tüm belgelerin asılları aşağıdaki vakıf adresimize kargo yoluyla veya elden eriştirilecektir. Alıcı ödemeli kargolar netlikle kabul edilmeyecektir.
  • Vakıf Genel Merkez Adresimiz:
   Ali Ericek İlim İrfan ve Yardımlaşma Vakfı
   Seyit Mah. Mudurnu Caddesi No:18 Merkez/Bolu
 • Online başvuru sonrasında istenilen belgelerin tamamı elden veya kargo yoluyla ıslak imzalı olarak (e-devletten alınanlar hariç) tarafımıza vaktinde erişmeyen yahut eksik erişen başvurular uyarılmaksızın geçersiz sayılacaktır. Bu sebeple istenilen belgelere ihtimam gösterilmesi ve takibinin iyi yapılması siz bursiyer adaylarımızın menfaatine olacaktır.
 • Yapılan her burs başvurusu net olarak burs bağlanacağı mananına gelmez.
 • Yapılan incelemeler nihayetinde bursiyerliği kesinleşenler Ekim ayı içerisinde otomasyon üzerinden öğrenilebilecektir.
 • Eksik veyahut yanlış beyanda bulunan bursiyer adaylarının başvuruları geçersiz sayılacaktır. Bu konuda legal mesuliyet bursiyer adaylarına aittir.
 • Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

  Türkçe makale özgünleştirme e-burs.net tarafından yapılmıştır.

  Dikkatinizi Çekebilir

  KYK öğrencilere toplu ödeme yapacak mı?

  KYK burs/kredisi alma isteyen talebelerin en sık sorduğu suallerden bir tanesi. Ekim ayının ilk haftası müracaatları ...

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir